انجام پروژه های هوش مصنوعی صنعتی

آی تی هاب با ایجاد بستر همکاری تخصصی در حوزه هوش مصنوعی، امکان انجام سریع و همکاری بالقوه برای تمامی افراد از دانشجویان تا کارفرمایان را در سطح حرفه ای محیا ساخته است.تلاش ما در این مجموعه اراعه بهترین های ممکن برای رشد و مهارت افزایی وانجام پروژه ها به صورت قدرتمند برای علاقه مندان و رفع نیاز های این حوزه در داخل و خارج کشور است.

دوره ها

دسته بندی های برتر

دوره های محبوب

آموزش برنامه نویسی پایــتون (مقدماتی)

دوره آموزش برنامه نویسی پایتون (مقدماتی) بر حسب اراعه مفاهیم اولیه و پایه ای برنامه نویسی با رویکردی جامع

مزایای دوره های آموزشی:

گواهی نامه

در تمامی دوره های آموزشی و مهارتی گروه آی تــــی هــابـــــــ گواهینامه معتبر برای دوره های مهارت آموزی به دانشجویان دوره ها اراعه میگردد. 

انتقال تجربیات

گروه آی تــــی هــابـــــــ با فعالیت چندین ساله و به کارگیری اساتید مجرب، تبادل تجربه عملیاتی را برای دانشجویان دوره های مختلف خود فراهم کرده است. 

همکاری

گروه آی تــــی هــابــــــ با جذب و معرفی دانشجویان مستعد امکان همکاری و معرفی شرکت کنندگان با مهارت در تیم های قدرتمند خود فراهم ساخته می سازد.

چرا ما را انتخاب کنید؟

گروه آی تی هابــــــــــــــــ درحال حاضر با انجام پروژه های گسترده در حوزه ی هوش مصنوعی در داخل و خارج کشور،یکی از قویترین مجموعه های هوش مصنوعی است که توانایی عملیاتی سازی پروژه های بزرگ و کوچک در داخلی و خارجی را داراست.این مجموعه با استفاده از دانش فنی و تیم های تخصصی آماده همکاری و انجام پروژه های سازمان ها و کارفرمایان بوده و امکان ارائه آموزش و آماده سازی تیم های مختلف را دارا می باشد
پشتیبانی مداوم

مجموعه آیتی هاب باانجام پیگیری های لازم در پروزه های هوش مصنوعی خود، پشتیبانی های مورد ناز کارفرمایان را مرتفع می سازد.

تیم تخصصی

گروه آیتی هاب با بکارگیری از اعضای فعال ومستعد در کنار دانش فنی و تخصصی بهترین خروجی را برای کارفرمایان فراهم می کند.

برترین منتور های صنعتی

پروژه های موجود در آیتی هاب همواره توسط بهترین منتورها و فعالان حوزه، بررسی و پیگیری می شوند تا رضایت خاطر را به وجود آورند.