در نشست رسمی نهمین دوره جشنواره بازی‌های کامپیوتری فجر، با حضور مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، دبیر ستاد توسعه تکنولوژی‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، مدیرعامل صندوق توسعه و نوآوری صنایع خلاق و تعدادی از اعضای رسانه حضور داشتند.

این نشست به منظور بحث و بررسی جوانب مختلف جشنواره و تقویت همکاری‌های بین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و سایر ارکان حاضر در این رویداد، برگزار شد.

جشنواره فجر بازی‌های کامپیوتری در دوره جدید خود آغاز شده است و تا تاریخ ۲۲ آبان ماه ادامه خواهد داشت. مراسم پایانی این رویداد نیز در ماه آتی برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و روند ارسال آثار و ثبت‌نام در جشنواره، علاقه‌مندان می‌توانند به وب‌سایت دبیرخانه رویداد به آدرس fajrgamefestival.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۰۲۱۵۸۱۲۹ تماس بگیرند. در پایان این نشست، توافق‌نامه‌ای درباره همکاری در زمینه سرمایه‌گذاری و حمایت از بازی‌های کامپیوتری بین بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، ستاد توسعه تکنولوژی‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و صندوق توسعه و نوآوری صنایع خلاق به امضا رسید. هدف این توافق‌نامه، توسعه و ترویج صنعت بازی‌های کامپیوتری و رقابت‌پذیری در بازار بین‌المللی است.

لینک خبر:https://creativehousenet.ir/web/page/fajrgamefestiva1

.

بازگشت به وبلاگ